3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA
sezona 2016./2017.

Skupina ISTOK

BROJ KOLA

I. dio prvenstva: - I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. -

II. dio prvenstva: - XI. - XII. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. -

I. kolo (15./16.10. 2016.)
1. ŽOK VRBOVEC II - ŽOK BJELOVAR II
3:0 (25:20, 25:10, 25:15)
Vrijeme početka: subota, 15.10.2016. u 14,00 sati
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Vanessa Breškić i Maja Dragašević
Napomena:
2. ŽOK BJELOVAR III - ŽOK KRIŽEVCI II
3:0 (25:12, 25:13, 25:8)
Vrijeme početka: subota, 15. 10. 2016. u 16,00 sati
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Maja Dragašević i Vanessa Breškić
Napomena:
3. ŽOK VRBOVEC III - ŽOK KRIŽEVCI I
3:1 (25:13, 25:17, 21:25, 25:22)
Vrijeme početka: petak, 14. 10. 2016. u 20,00 sati
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci:
Napomena:
4. ŽOK BRCKO II - OK KOPRIVNICA
3:0 (25:15, 25:10, 25:3)
Vrijeme početka: nedjelja, 16.10. 2016. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Stjepana Radića u Brckovljanima
Suci: Željko Stipanović i Matea Grgić
Napomena:
5. ŽOK ČAZMA - OK DARUVAR II
3:0 (25:9, 25:10, 25:16)
Vrijeme početka: subota, 15. 10. 2016. u 13,00 sati
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Suci: Nenad Jančić i Sara Jančić
Napomena:
II. kolo (22./23.10. 2016.)
6. ŽOK VRBOVEC II - OK DARUVAR II
1:3 (19:25, 25:18, 19:25, 17:25)
Vrijeme početka: petak, 21. 10. 2016. u 20,00 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Željko Jedvaj i Maria Adžić
Napomena:
7. OK KOPRIVNICA - ŽOK ČAZMA
0:3 (9:25, 9:25,10:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 23. 10. 2016. u 10,00 h
Dvorana: COOR Podravsko sunce
Sudac: Izabela Tot
Napomena:
8. ŽOK KRIŽEVCI I - ŽOK BRCKO II
1:3 (19:25, 17:25, 25:15, 22:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 23. 10. 2016. u 11,00 h
Dvorana: Gimnazije u Križevcima.
Sudac: Maja Dragašević
Napomena:
9. ŽOK KRIŽEVCI II - ŽOK VRBOVEC III
0:3 (6:25, 14:25, 7:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 20. 10. 2016. u 20,00 h
Dvorana: Gimnazije u Križevcima
Sudac: Maja Dragašević
Napomena:
10. ŽOK BJELOVAR II - ŽOK BJELOVAR III
3:0 (25:20, 25:22, 25:17)
Vrijeme početka: utorak, 25. 10. 2016. u 19,45 h
Dvorana: I. Osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Dorotea Jelić-Balta i Josipa Delija
Napomena:
III. kolo (29./30.10. 2016.)
11. ŽOK BJELOVAR III - ŽOK VRBOVEC II
3:1 (25:21, 21:25, 25:21, 25:17)
Vrijeme početka: subota, 29. 10. 2016. u 14,00 h
Dvorana: I. osnovne škole Bjelovar
Suci: Josipa Delija i Karla Skukan
Napomena:
12. ŽOK VRBOVEC III - ŽOK BJELOVAR II
3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
Vrijeme početka: petak, 28. 10. 2016. u 19,30 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
13. ŽOK BRCKO II - ŽOK KRIŽEVCI II
3:0 (25:10, 25:10, 25:5)
Vrijeme početka: nedjelja, 30. 10. 2016. 14,30 h
Dvorana: OŠ Stjepana Radića u Brckovljanima
Suci: Željko Stipanović i Matea Grgić
Napomena:
14. ŽOK ČAZMA - ŽOK KRIŽEVCI I
3:0 (25:7, 25:15, 25:17)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 31. 10. 2016. u 18,00 h
Dvorana: Osnovne škole Čazma
Suci: Nenada Jančić i Sara Jančić
Napomena:
15. OK DARUVAR II - OK KOPRIVNICA
3:0 (25:21, 25:22, 25:16)
Vrijeme početka: nedjelja, 30. 10. 2016. u 18,00 h
Dvorana: OŠ Vladimira Nazora u Daruvaru
Suci: Nika Goleš i Marina Dočkal
Napomena:
IV. kolo (05./06.11. 2016.)
16. ŽOK VRBOVEC II - OK KOPRIVNICA
2:3 (16:25, 25:20, 21:25, 25:19, 11:15)
Vrijeme početka: petak, 04. 11. 2016. u 19,30 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Tomislav Falčević i Petra Škrinjarić
Napomena:
17. ŽOK KRIŽEVCI I - OK DARUVAR II
2:3 (19:25, 25:17, 19:25, 25:20, 13:15)
Vrijeme početka: četvrtak, 03. 11. 2016. u 19,00 h
Dvorana: Gimnazije u Križevcima
Suci: Željko Stipanović i Anja Šimunčić
Napomena:
18. ŽOK KRIŽEVCI II - ŽOK ČAZMA
0:3 (9:25, 15:25, 8:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 06. 11. 2016. u 11,30 h
Dvorana: OŠ Ljudevita Modeca
Suci: Željko Stipanović i Anja Šimunčić
Napomena:
19. ŽOK BJELOVAR II - ŽOK BRCKO II
3:2 (25:22, 23:25, 22:25, 25:9, 15:3)
Vrijeme početka: nedjelja, 06. 11. 2016. u 11,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Vanessa Breškić i Željka Crkvenac
Napomena:
20. ŽOK BJELOVAR III - ŽOK VRBOVEC III
0:3 (16:25, 17:25, 20:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 06. 11. 2016. u 11,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Maja Dragašević i Dorotea Jelić Balta
Napomena:
V. kolo (12./13.11. 2016.)
21. ŽOK VRBOVEC II - ŽOK VRBOVEC III
0:3 (21:25, 20:25, 19:25)
Vrijeme početka: petak, 11.11.2016. u 19,30 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Tomislav Falčević i Mihael Bušić
Napomena:
22. ŽOK BRCKO II - ŽOK BJELOVAR III
3:1 (25:22, 22:25, 25:19, 25:7)
Vrijeme početka: nedjelja, 13. 11. 2016. u 14,30 h
Dvorana: OŠ Stjepan Radić
Suci: Željko Stipanović i Matea Grgić
Napomena:
23. ŽOK ČAZMA - ŽOK BJELOVAR II
3:2 (13:25, 23:25, 25:23, 25:18, 15:8)
Vrijeme početka: subota 12. 11. 2016. u 11,00 h
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Suci: Nenad Jančić i Sara Jančić
Napomena:
24. OK DARUVAR II - ŽOK KRIŽEVCI II
3:0 (25:12, 25:12, 25:12)
Vrijeme početka: subota 12. 11. 2016. u 13,00 h
Dvorana: Osnopvne škole Vladimira Nazora u Daruvaru
Suci: Nika Goleš i Marina Dočkal
Napomena:
25. OK KOPRIVNICA - ŽOK KRIŽEVCI
3:2 (21:25, 17:25, 25:16, 25:22, 15:8)
Vrijeme početka: nedjelja, 13. 11. 2016. u 11,00 h
Dvorana: Podravsko sunce u Koprivnici
Suci: Marin Matekalo i Izabela Tot
Napomena:
VI. kolo (19./20.11. 2016.)
26. ŽOK KRIŽEVCI I - ŽOK VRBOVEC II
3:0 (25:12, 25:20, 27:25)
Vrijeme početka: subota, 02. 12. 2016. u 13,00 h
Dvorana: Gimnazije I. Z. Dijankovečkoga u Križevcima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
27. ŽOK KRIŽEVCI II - OK KOPRIVNICA
3:0 (25:20, 25:10, 27:25)
Vrijeme početka: subota, 02. 12. 2016. u 11,00 h
Dvorana: Gimnazije I. Z. Dijankovečkoga u Križevcima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
28. ŽOK BJELOVAR II - OK DARUVAR II
3:0 (25:11, 25:10, 25:14)
Vrijeme početka: subota, 26.11. 2016. u 16,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Klara Jurišić i Maja Dragašević
Napomena:
29. ŽOK BJELOVAR III - ŽOK ČAZMA
0:3 (20:25, 19:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota, 19.11. 2016. u 13,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Vanessa Breškić i Karla Skukan
Napomena:
30. ŽOK VRBOVEC III - ŽOK BRCKO II
3:0 (25:18, 25:9, 28:26)
Vrijeme početka: srijeda, 16.11. 2016. u 20,30 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
VII. kolo (26./27.11. 2016.)
31. ŽOK VRBOVEC II - ŽOK BRCKO II
0:3 (8:25, 3:25, 12:25)
Vrijeme početka: srijeda, 30. 11. 2016. u 20,00 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Tomislav Falčević i Marija Adžić
Napomena:
32. ŽOK ČAZMA - ŽOK VRBOVEC III
3:1 (20:25, 25:19, 25:17, 25:15)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 21. 11. 2016. u 17,30 h
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Suci: Nenad Jančić
Napomena:
33. OK DARUVAR II - ŽOK BJELOVAR III
3:2 (25:22, 25:15, 15:25, 17:25, 15:6)
Vrijeme početka: nedjelja, 27. 11. 2016. u 18,00 h
Dvorana: OŠ Vladimira Nazora u Daruvaru
Suci:
Napomena:
34. OK KOPRIVNICA - ŽOK BJELOVAR II
0:3 (5:25, 9:25, 6:25)
Vrijeme početka: subota, 26. 11. 2016. u 11,00 h
Dvorana: Podravsko sunce u Koprivnici
Suci: Izabela Tot i Jelena Votak
Napomena:
35. ŽOK KRIŽEVCI I - ŽOK KRIŽEVCI II
3:0 (25:21, 25:15, 25:19)
Vrijeme početka: subota, 26. 11. 2016. u 11,00 h
Dvorana: Gimnazije u Križevcima.
Suci: Željko Stipanović.
Napomena:
VIII. kolo (03./04.12. 2016.)
36. ŽOK KRIŽEVCI II - ŽOK VRBOVEC II
0:3 (14:25, 15:25, 12:25)
Vrijeme početka: petak, 02. 12. 2016. u 19,00 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
37. ŽOK BJELOVAR II - ŽOK KRIŽEVCI I
3:0 (25:12, 25: 10, 25:15)
Vrijeme početka: nedjelja, 04. 12. 2016. u 10,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Maja Dragašević i Klara Jurišić
Napomena:
38. ŽOK BJELOVAR III - OK KOPRIVNICA
3:1 (15:25, 27:25, 25:22, 25:13)
Vrijeme početka: nedjelja, 04. 12. 2016. u 10,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Dorotea Jelić-Balta i Vanessa Breškić
Napomena: odgođeno na zahtjev Koprivnice
39. ŽOK VRBOVEC III - OK DARUVAR II
3:0 (25:15, 25:18, 25:14)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 05. 12. 2016. u 20,30 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
40. ŽOK BRCKO II - ŽOK ČAZMA
3:1 (25:18, 16:25, 25:15, 25:22)
Vrijeme početka: subota, 03. 12. 2016. u 14,30 h
Dvorana: OŠ Stjepana Radića u Brckovljanima
Suci: Željko Stipanović i Matea Grgić
Napomena:
IX. kolo (10./11.12. 2016.)
41. ŽOK VRBOVEC II - ŽOK ČAZMA
0:3 (11:25, 17:25, 15:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 12. 12. 2016. u 20,00 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
42. OK DARUVAR II - ŽOK BRCKO II
2:3 (15:25, 25:23, 25:21, 12:25, 6:15)
Vrijeme početka: subota. 10. 12. 2016. u 16,30 h
Dvorana: Gradska sportsko-školska dvorana u Daruvaru
Suci: Maja Gašpar i Marina Dočkal
Napomena: odgođeno
43. OK KOPRIVNICA - ŽOK VRBOVEC III
1:3 (26:24, 9:25, 13:25, 10:25)
Vrijeme početka: srijeda, 14. 12. 2016. u 19,30 h
Dvorana: Podravsko asunce u Koprivnici
Suci: Marina Tot
Napomena:
44. ŽOK KRIŽEVCI I - ŽOK BJELOVAR III
3:1 (25:13,25:23, 20:25, 25:20)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: odgođeno
45. ŽOK KRIŽEVCI II - ŽOK BJELOVAR II
0:3 (18:25, 9:25, 13:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 11. 12. 2016. u 15,30 h
Dvorana: Gradska školsko-sportska dvorana u Križevcima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
X. kolo (17./18.12. 2016.)
46. ŽOK VRBOVEC II - ŽOK BJELOVAR II
1:3 (25:22, 14:25, 18:25, 23:25)
Vrijeme početka: srijeda, 14. 2016. u 19,30 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
47. ŽOK KRIŽEVCI II - ŽOK BJELOVAR III
0:3 (10:25, 11:25, 6:25)
Vrijeme početka: subota, 17. 12. 2016. u 13,30 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Ivona Andričević i Karla Skukan.
Napomena:
48. ŽOK KRIŽEVCI I - ŽOK VRBOVEC III
0:3 (8:25, 12:25, 15:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
49. OK KOPRIVNICA - ŽOK BRCKO II
0:3 (2:25, 16:25, 12:25)
Vrijeme početka: srijeda, 21. 12. 2016. u 19,30 h
Dvorana: Podravsko sunce u Koprivnici
Suci: Marija Tot
Napomena:
50. OK DARUVAR II - ŽOK ČAZMA
1:3 (15:25, 11:25, 25:22, 12:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 15. 12. 2016. u 19,45 h
Dvorana: Gradska školsko-sportska dvorana u Daruvaru
Suci: Maja Gašpar i Marina Dočkal
Napomena:
XI. kolo (28./29.01. 2017.)
51. ŽOK DARUVAR II - OK VRBOVEC II
1:3 (20:25, 25:22, 22:25, 18:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 29. 01. 2017. u 11,00 h
Dvorana: Osnovne škole u Frankopanskoj ulici u Daruvaru
Suci: Marina Dočkal i Nika Goleš
Napomena:
52. ŽOK ČAZMA - OK KOPRIVNICA
3:0 (25:8, 25:7, 25:18)
Vrijeme početka: nedjelja, 29. 01. 2017. u 12,30 h
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Suci: Nenad Jančić.
Napomena:
53. OK BRCKO II - ŽOK KRIŽEVCI I
3:0 (25:13, 25:6, 25:13)
Vrijeme početka: nedjelja, 29. 01. 2017. u 15,00 h
Dvorana: OŠ Stjepana Radića u Brckovljanima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
54. ŽOK VRBOVEC III - ŽOK KRIŽEVCI II
3:0 (25:8, 25:7, 25:5)
Vrijeme početka: petak, 27. 01. 2017. u 20,00 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Petra Škrinjarić i Mihael Bušić
Napomena:
55. ŽOK BJELOVAR III - ŽOK BJELOVAR II
0:3 (23:25, 21:25, 21:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 26. 01. 2017. u 20,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Ivona Andričević i Vanessa Breškić
Napomena:
XII. kolo (04./05.02. 2017.)
56. ŽOK VRBOVEC II - ŽOK BJELOVAR III
3:0 (25:17, 25:20, 27:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 06. 02. 2017. u 19,30 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
57. ŽOK BJELOVAR II - ŽOK VRBOVEC III
3:1 (25:18, 23:25, 25:21, 25:19)
Vrijeme početka: nedjelja, 05. 02. 2017. u 10,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Iva Košćak i Vanessa Breškić
Napomena:
58. ŽOK KRIŽEVCI II - ŽOK BRCKO II
0:3 (9:25, 9:25, 12:25)
Vrijeme početka: subota, 04. 02. 2017. u 10,30 h
Dvorana: Gimnazije u Križevcima
Suci: Anamarija Štimac Mostovac.
Napomena:
59. ŽOK KRIŽEVCI I - ŽOK ČAZMA
0:3 (11:25, 14:25, 15:25)
Vrijeme početka: subota, 04. 02. 2017. u 17,30 h
Dvorana: Gimnazije u Križevcima
Suci: Anamarija Štimac Mostovac.
Napomena:
60. OK KOPRIVNICA - OK DARUVAR II
0:3 (12:25, 6:25, 17:25)
Vrijeme početka: srijeda 01. 02. 2017. u 19,30 h
Dvorana: COOR Podravsko sunce u Koprivnici
Suci: Izabela Tot
Napomena:
XIII. kolo (11./12.02. 2017.)
61. OK KOPRIVNICA - ŽOK VRBOVEC II
0:3 (9:25, 19:25, 11:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 13. 02. 2017. u 19,30 h
Dvorana: COOR Podravsko sunce u Koprivnici
Suci: Izabela Tot
Napomena:
62. OK DARUVAR II - ŽOK KRIŽEVCI I
3:0 (25:17, 25:16, 25:17)
Vrijeme početka: srijeda, 08. 02. 2017. u 17,00 h
Dvorana: OŠ Vladimira Nazora u Daruvaru
Suci: Maja Gašpar i Marina Dočkal
Napomena:
63. ŽOK ČAZMA - ŽOK KRIŽEVCI II
3:0 (25:6, 25:4, 25:9)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 13. 02. 2017. u 17,00 h
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Suci: Nenad Jančić
Napomena:
64. ŽOK BRCKO II - ŽOK BJELOVAR II
0:3 (19:25, 23:25, 11:25)
Vrijeme početka: subota, 11. 02. 2017. u 15,00 h
Dvorana: Osnovne škole u Brckovljanima
Suci: Željko Stipanovći
Napomena:
65. ŽOK VRBOVEC III - ŽOK BJELOVAR III
3:1 (25:14, 10:25, 25:9, 25:13)
Vrijeme početka: srijeda, 15. 02. 2017. u 20,15 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
XIV. kolo (18./19.02. 2017.)
66. ŽOK VRBOVEC III - ŽOK VRBOVEC II
3:0 (25:15, 25:11, 25;9)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 20. 02. 2017. u 20,00 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Žarko Popović i Petra Škrinjarić
Napomena:
67. ŽOK BJELOVAR III - OK BRCKO II
1:3 (25:27, 25:18, 18:25, 20:25)
Vrijeme početka: subota, 25.02. 2017.
Dvorana:
Suci:
Napomena:
68. ŽOK BJELOVAR II - ŽOK ČAZMA
1:3 (20:25, 25:20, 21:25, 21:25)
Vrijeme početka: subota, 18. 02. 2017. u 16,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Dorotea Jelić-Balta i Maja Dragašević
Napomena:
69. ŽOK KRIŽEVCI II - OK DARUVAR II
0:3 (9:25, 11:25, 10:25)
Vrijeme početka: subota, 18. 02. 2017. u 16,00 h
Dvorana: sportsko-školska dvorana u Križevcima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
70. ŽOK KRIŽEVCI I - OK KOPRIVNICA
3:0 (25:11, 25:15, 25:10)
Vrijeme početka: subota, 18. 02. 2017. u 10,30 h
Dvorana: sportsko-školska dvorana u Križevcima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
XV. kolo (04./05.03. 2017.)
71. ŽOK VRBOVEC II - ŽOK KRIŽEVCI
3:2 (10:25, 27:25, 25:10, 22:25, 15:10)
Vrijeme početka: srijeda, 01. 03. 2017. u 20,30 h
Dvorana: Srednje škole Vrbovec
Suci: Petra Škrinjarić i Mihael Bušić
Napomena:
72. OK KOPRIVNICA - ŽOK KRIŽEVCI II
3:1 (25:16, 25:21, 23:25, 25:14)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
73. OK DARUVAR II - ŽOK BJELOVAR II
0:3 (14:25, 18:25, 24:26)
Vrijeme početka: srijeda, 08. 03. 2017. u 19,30 h
Dvorana: Osnovne škole Vladimira Nazora u Daruvaru
Suci: Marina Dočkal.
Napomena:
74. ŽOK ČAZMA - ŽOK BJELOVAR III
3:0 (25:15, 25:17, 25:17)
Vrijeme početka: nedjelja, 05. 03. 2017. u 15,00 h
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Suci: Nenad Jančić
Napomena:
75. ŽOK BRCKO II - ŽOK VRBOVEC III
3:1 (13:25, 25:21, 25:14, 25:18)
Vrijeme početka: nedjelja, 05. 03. 2017. u 15,00 h
Dvorana: Osnovne škole u Brckovljanima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
XVI. kolo (18./19.03. 2017.)
76. ŽOK BRCKO II - ŽOK VRBOVEC II
3:0 (25:19, 25:10, 25:22)
Vrijeme početka: nedjelja, 19. 03. 2017. u 16,00 h
Dvorana: OŠ Stjepana Radića u Brckovljanima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
77. ŽOK VRBOVEC III - ŽOK ČAZMA
3:1 (25:17, 20:25, 25:16, 25:23)
Vrijeme početka: nedjelja, 19. 03. 2017. u 11,00 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Mihael Bušić i Petra Škrinjarić
Napomena:
78. ŽOK BJELOVAR III - OK DARUVAR II
3:1 (21:25, 25:23, 25:19, 25:22)
Vrijeme početka: subota, 18. 03. 2017. u 16,00 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Maja Dragašević i Jana Segin
Napomena:
79. ŽOK BJELOVAR II - OK KOPRIVNICA
3:0 (25:16, 24:14, 25:11)
Vrijeme početka: subota, 18. 03. 2017. u 13,30 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Ivona Andričević i Klara Jurišić
Napomena:
80. ŽOK KRIŽEVCI II - ŽOK KRIŽEVCI I
0:3 (16:25, 16:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota, 18. 03. 2017. u 11,00 h
Dvorana: Gimnazije u Križevcima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
XVII. kolo (25./26.03. 2017.)
81. ŽOK VRBOVEC II - ŽOK KRIŽEVCI II
3:1 (20:25, 25:20, 25:21, 25:13)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 27. 03. 2017. u 19,45 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Željko Jedvaj
Napomena:
82. ŽOK KRIŽEVCI I - ŽOK BJELOVAR II
0:3 (18:25, 11:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota 25. 03. 2017. u 10,30 h
Dvorana: OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
83. OK KOPRIVNICA - ŽOK BJELOVAR III
0:3 (9:25, 19:25, 13:25)
Vrijeme početka: petak, 24. 03. 2017. u 19,30 h
Dvorana: Podravsko sunce u Koprivnici
Suci: Izabela Tot
Napomena:
84. OK DARUVAR II - ŽOK VRBOVEC III
0:3 (12:25, 14:25, 8:25)
Vrijeme početka: srijeda, 29. 03. 2017. u 19,30 h
Dvorana: Gradska školsko-sportska dvorana u Daruvaru
Suci: Marina Dočkal
Napomena:
85. ŽOK ČAZMA - ŽOK BRCKO II
3:0 (25:22, 25:17, 25:11)
Vrijeme početka: subota, 25. 03. 2017. u 16,45 h
Dvorana: Osnovne škole Čama
Suci: Nenad Jančić
Napomena:
XVIII. kolo (01./02.04. 2017.)
86. ŽOK ČAZMA - ŽOK VRBOVEC II
3:0 (25:13, 25:7, 25:19)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 03. 04. 2017. u 17,00 h
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Suci: Nenad Jančić
Napomena:
87. ŽOK BRCKO II - OK DARUVAR II
3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
Vrijeme početka: subota, 01. 04. 2017. u 17,00 h
Dvorana: Osnovne škole u Brckovljanima
Suci: Željko Stipanović
Napomena:
88. ŽOK VRBOVEC III - OK KOPRIVNICA
3:0 (25:7, 25:15, 25:7)
Vrijeme početka: srijeda, 05. 04. 2017. u 20,00 h
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Suci: Petra Škrinjarić i Mihael Bušić
Napomena:
89. ŽOK BJELOVAR III - ŽOK KRIŽEVCI I
3:1 (25:14, 25:11, 20:25, 25:15)
Vrijeme početka: subota, 08. 04. 2017. u 10,30 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Maja Dragašević i Ivona Andričević
Napomena:
90. ŽOK BJELOVAR II - ŽOK KRIŽEVCI II
3:0 (25:7, 25:11, 25:15)
Vrijeme početka: subota, 08. 04. 2017. u 10,30 h
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Suci: Klara Jurišić i Dorotea Jelić Balta
Napomena: