3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA
sezona 2016./2017.

Skupina SJEVER

BROJ KOLA

I. dio prvenstva: - I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. -

II. dio prvenstva: - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. -

I. kolo (15./16.10. 2016.)
1. IVANEC II – TOTOVEC
3:0 (25:14, 25:16, 25:19)
Vrijeme početka: subota 15.10.2016. u 19,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
2. VINICA – LEPOGLAVA
3:0 (25:21, 27:25, 25:21)
Vrijeme početka: subota 15.10.2016. u 14,30 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
3. KITRO VARAŽDIN II – KITRO VARAŽDIN III
3:0 (25:23, 25:17, 25:22)
Vrijeme početka: srijeda 12.10.2016. u 19,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
4. PLAVI – CENTROMETAL
0:3 (18:25, 4:25, 16:25)
Vrijeme početka: subota 15.10.2016. u 13,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središče
Suci:
Napomena:
5. LUDBREG – KAŠTEL II
0:3 (12:25, 19:25, 11:25)
Vrijeme početka: nedjelja 16.10.2016. u 11,00 sati
Dvorana: u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu
Suci:
Napomena:
II. kolo (22./23.10. 2016.)
6. CENTROMETAL – LUDBREG
3:0 (25:16, 25:18, 25:21)
Vrijeme početka: nedjelja 23.10.2016. u 15,00 sati
Dvorana: ATON u Nedelišću
Suci:
Napomena:
7. TOTOVEC – KAŠTEL II
0:3 (20:25, 12:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota 22.10.2016. u 15,00 sati
Dvorana: Ekonomske i trgovačke škole u Čakovcu
Suci:
Napomena:
8. KITRO VARAŽDIN III – PLAVI
3:0 (25:13, 25:18, 25:17)
Vrijeme početka: utorak 18.10.2016. u 19,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
9. LEPOGLAVA – KITRO VARAŽDIN II
0:3 (15:25, 16:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 22,10,2016, u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
10. IVANEC II – VINICA
3:0 (25:12, 25:21, 25:14)
Vrijeme početka: subota 22.10.2016. u 16,30 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
III. kolo (29./30.10. 2016.)
11. VINICA – TOTOVEC
1:3 (19:25, 19:25, 25:17, 15:25)
Vrijeme početka: nedjelja 30.10.2016. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
12. PLAVI – LEPOGLAVA
3:0 (25:12, 25:18, 25:10)
Vrijeme početka: nedjelja 30.10.2016. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
13. KITRO VARAŽDIN II – IVANEC II
3:1 (20:25, 25:15, 25:21, 25:20)
Vrijeme početka: nedjelja 30.10.2016. u 9,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
14. LUDBREG – KITRO VARAŽDIN III
3:0 (25:21, 25:12, 25:14)
Vrijeme početka: nedjelja 30.10.2016. u 18,00 sati
Dvorana: u Gradskoj dvorani Ludbreg
Suci:
Napomena:
15. KAŠTEL II – CENTROMETAL
3:1 (25:23, 24:26, 25:7, 25:8)
Vrijeme početka: nedjelja 30.10.2016.u 10,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
IV. kolo (05./06.11. 2016.)
16. KAŠTEL II - KITRO VARAŽDIN III
3:1 (25:16, 24:26, 25:10, 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja 06.11. 2016. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
17. LEPOGLAVA – LUDBREG
3:2 (24:26, 16:25, 25:21, 25:19, 15:6)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
18. IVANEC II – PLAVI
3:0 (25:18, 25:16, 25:21)
Vrijeme početka: nedjelja 06.11. 2016. u 14,30 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
19. TOTOVEC – CENTROMETAL
0:3 (16:25, 17:25, 9:25)
Vrijeme početka: subota 5.11. 2016. u 16,00 sati
Dvorana: Ekonomske i trgovačke škole u Čakovcu
Suci:
Napomena:
20. VINICA – KITRO VARAŽDIN II
1:3 (25:14, 21:25, 18:25, 18:25)
Vrijeme početka: nedjelja 06.11. 2016. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
V. kolo (12./13.11. 2016.)
21. PLAVI – VINICA
3:2 (12:25, 25:14, 19:25, 25:22, 15:10)
Vrijeme početka: nedjelja 13.11.2016.u 16,30 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
22. LUDBREG – IVANEC II
2:3 (25:10, 16:25, 25:19, 11:25, 8:15)
Vrijeme početka: nedjelja 13.11.2016.u 18,00 sati
Dvorana: u Gradskoj dvorani Ludbreg
Suci:
Napomena:
23. KAŠTEL II – LEPOGLAVA
3:0 (25:23, 25:14, 25:22)
Vrijeme početka: nedjelja 13.11.2016. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
24. CENTROMETAL – KITRO VARAŽDIN III
3:0 (25:18, 25:21, 25:6)
Vrijeme početka: subota 12.11.2016. u 14,30 sati
Dvorana: Aton u Nedelišću
Suci:
Napomena:
25. KITRO VARAŽDIN II – TOTOVEC
3:0 (25:14, 25:21, 25:11)
Vrijeme početka: nedjelja 13.11. 2016. u 10,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
VI. kolo (19./20.11. 2016.)
26. LEPOGLAVA – CENTROMETAL
0:3 (15:25, 21:25, 16:25)
Vrijeme početka: subota 19.11.2016. u 19,30 sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
27. TOTOVEC – KITRO VARAŽDIN III
0:3 (16:25, 23:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota 19.11.2016. u 16,45 sati
Dvorana: ETŠ Čakovec
Suci:
Napomena:
28. IVANEC II – KAŠTEL II
0:3 (19:25, 10:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja 20.11.2016. u 18,30 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
29. VINICA – LUDBREG
2:3 (25:23, 25:23, 13:25, 22:25, 13:15)
Vrijeme početka: nedjelja 20.11.2016. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
30. KITRO VARAŽDIN II – PLAVI
3:0 (25:13, 25:12, 25:19)
Vrijeme početka: subota 19.11.2016.u 9,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
VII. kolo (26./27.11. 2016.)
31. LUDBREG – KITRO VARAŽDIN II
1:3 (12:25, 25:21, 14:25, 9:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 27.11. 2016. u 18,00 sati
Dvorana: GSD Ludbreg
Suci:
Napomena:
32. PLAVI – TOTOVEC
3:1 (25:13, 25:9, 20:25, 29:27)
Vrijeme početka: subota, 26.11. 2016. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
33. KAŠTEL II – VINICA
3:0 (25:6, 25:21, 25:8)
Vrijeme početka: subota, 26.11. 2016. u 10,30 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
34. CENTROMETAL – IVANEC II
3:0 (25:11, 25:16, 25:17)
Vrijeme početka: subota, 26.11. 2016. u 15,00 sati
Dvorana: NGC Aton u Nedelišću
Suci:
Napomena:
35. KITRO VARAŽDIN III – LEPOGLAVA
3:0 (25:17, 25:20, 25:15)
Vrijeme početka:nedjelja, 27.11. 2016. u 20,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
VIII. kolo (03./04.12. 2016.)
36. IVANEC II – KITRO VARAŽDIN III
3:1 (25:21, 25:16, 23:25, 25:15)
Vrijeme početka: nedjelja 04.11. 2016. u 19,30 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
37. VINICA – CENTROMETAL
0:3 (15:25, 14:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja 04.12. 2016 u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
38. TOTOVEC – LEPOGLAVA
3:2 (25:21, 18:25, 22:25, 25:23, 15:13)
Vrijeme početka: subota 03.11. 2016. u 17,00 sati
Dvorana: ETŠ u Čakovcu
Suci:
Napomena:
39. KITRO VARAŽDIN II – KAŠTEL II
3:0 (25:22, 25:14, 25:23)
Vrijeme početka: srijeda 30.11. 2016. u 19,48 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
40. PLAVI – LUDBREG
3:0 (26:24 25:10, 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja 04.12. 2016. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
IX. kolo (10./11.12. 2016.)
41. KAŠTEL II – PLAVI
3:0 (25:15, 25:10, 25:22)
Vrijeme početka: srijeda 14.12. 2016. u 20.30
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
42. CENTROMETAL – KITRO VARAŽDIN II
1:3 (15:25, 19:25, 25:17, 24:26)
Vrijeme početka: nedjelja 11.12. 2016. u 14,00 sati
Dvorana: NGC Aton Nedelišće
Suci:
Napomena:
43. KITRO VARAŽDIN III – VINICA
3:2 (25:9, 11:25, 22:25, 25:16, 15:11)
Vrijeme početka: srijeda 07.12. 2016. u 19,45 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
44. LUDBREG – TOTOVEC
3:2 (21:25, 25:15, 22:25, 26:24, 15:6)
Vrijeme početka: nedjelja 11.12. 2016. u 18,00 sati
Dvorana: u Gradskoj dvorani Ludbreg
Suci:
Napomena:
45. LEPOGLAVA – IVANEC II
0:3 (21:25, 18:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota 10.12. 2016. u 17,45 sati
Dvorana: OŠ lepoglava
Suci:
Napomena:
X. kolo (28./29.01. 2017.)
46. Totovec – Ivanec II
1:3 (18:25, 20:25, 25:22, 15:25)
Vrijeme početka: subota 28.01. 2017. u 17,30 sati
Dvorana: ETŠ u Čakovcu
Suci:
Napomena:
47. Lepoglava - Vinica
3:0 (25:19, 29:27, 25:17)
Vrijeme početka: nedjelja 29.014. 2017. u 9,45 sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
48. Kitro Varaždin III – Kitro Varaždin II
0:3 (14:25, 23:25, 11:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak 30.01. 2017. u 20,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
49. Centrometal - Plavi
3:0 (25:12, 25:13, 25:20)
Vrijeme početka: nedjelja 29.01. 2017. u 13,00 sati
Dvorana: NGC ATON u Nedelišću
Suci:
Napomena:
50. Kaštel II - Ludbreg
3:0 (25:4, 25:6, 25:21)
Vrijeme početka: nedjelja 29.01. 2017. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
XI. kolo (04./05.02. 2017.)
51. Ludbreg - Centrometal
0:3 (17:25, 18:25, 24:26)
Vrijeme početka: nedjelja 05.02.2017. u 17,30 sati
Dvorana: GSD u Ludbregu
Suci:
Napomena:
52. Kaštel II - Totovec
3:0 (25:11, 25:19, 25:10)
Vrijeme početka: subota 04.02.2017. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
53. Plavi – Kitro Varaždin III
1:3 (22:25, 25:15, 23:25, 21:25)
Vrijeme početka: subota 04.02.2017. u 15,30 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središče
Suci:
Napomena: odgođeno
54. Kitro Varaždin II - Lepoglava
3:0 (25:11, 25:20, 25:18)
Vrijeme početka: nedjelja 05.02.2017. u 15,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
55. Vinica – Ivanec II
0:3 (15:25, 22:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja 05.02.2017. u 14,30 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
XII. kolo (11./12.02. 2017.)
56. Totovec - Vinica
3:1 (22:25, 26:24, 28:26, 25:23)
Vrijeme početka: nedjelja 12.02.2017. u 17,30 sati
Dvorana: ETŠ u Čakovcu
Suci:
Napomena:
57. Lepoglava - Plavi
2:3 (25:13, 20:25, 25:23, 17:25, 10:15)
Vrijeme početka: subota 11.02.2017. u 14,30 sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
58. Ivanec II – Kitro Varaždin II
1:3 (24:26, 15:25, 25:15, 18:25)
Vrijeme početka: subota 11.02.2017. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
59. Kitro Varaždin III - Ludbreg
3:0 (25:19, 25:10, 25:13)
Vrijeme početka: nedjelja 12.02.2017. u 18,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
60. Centrometal – Kaštel II
3:1 (18:25, 25:13, 25:17, 26:24)
Vrijeme početka: subota 11.02.2017. u 20,00 sati
Dvorana: OŠ u Nedelišću
Suci:
Napomena:
XIII. kolo (18./19.02. 2017.)
61. Kitro Varaždin III - Kaštel II
0:3 (18:25, 11:25, 22:25)
Vrijeme početka: srijeda 22.02.2017. u 19,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
62. Ludbreg - Lepoglava
1:3 (20:25, 25:20, 21:25, 18:25)
Vrijeme početka: nedjelja 19.02.2017. u 17,30 sati
Dvorana: GSD Ludbreg
Suci:
Napomena:
63. Plavi – Ivanec II
1:3 (25:23, 19:25, 20:25, 23:25)
Vrijeme početka: nedjelja 19.02.2017. u 14,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
64. Centrometal - Totovec
3:0 (25:15, 25:13, 25:13)
Vrijeme početka: subota 18.02.2017. u 15,30 sati
Dvorana: ATON u Nedelišću
Suci:
Napomena:
65. Kitro Varaždin II - Vinica
3:0 (25:15, 25:10, 25:11)
Vrijeme početka: subota 18.02.2017. u 13,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
XIV. kolo (04./05.03. 2017.)
66. Vinica - Plavi
3:2 (25:21, 23:25, 13:25, 25:19, 15:8)
Vrijeme početka: nedjelja 05.03.2017. u 13,30 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
67. Ivanec II - Ludbreg
3:0 (25:11, 25:8, 25:20)
Vrijeme početka: nedjelja 05.03.2017.u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
68. Lepoglava – Kaštel II
1:3 (25:23, 19:25, 23:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota 04.03.2017. u 10,00 sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
69. Kitro Varaždin III - Centrometal
0:3 (17:25, 20:25, 23:25)
Vrijeme početka: nedjelja 05.03.2017. u 13,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
70. Totovec – Kitro Varaždin II
0:3 (11:25, 15:25, 17:25)
Vrijeme početka: nedjelja 05.03.2017. u 16,00 sati
Dvorana: ETŠ u Čakovcu
Suci:
Napomena:
XV. kolo (18./19.03. 2017.)
71. Centrometal - Lepoglava
3:0 (25:18, 26:24, 25:22)
Vrijeme početka: subota 18.03. 2017. u 20,00 sati
Dvorana: GNC Aton u Nedelišću
Suci:
Napomena:
72. Kitro Varaždin III - Totovec
2:3 (23:25, 22:25, 25:11, 25:9, 14:16)
Vrijeme početka: subota 18.03. 2017. u 15,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
73. Kaštel II – Ivanec II
3:0 (25:16, 25:16, 25:21)
Vrijeme početka: nedjelja 19.03. 2017. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
74. Ludbreg - Vinica
2:3 (16:25, 25:19, 16:25, 25:21, 8:15)
Vrijeme početka: nedjelja 19.03. 2017. u 17,30 sati
Dvorana: GSD Ludbreg
Suci:
Napomena:
75. Plavi – Kitro Varaždin II
0:3 (16:25, 24:26, 11:25)
Vrijeme početka: subota 18.03. 2017. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
XVI. kolo (25./26.03. 2017.)
76. Kitro Varaždin II - Ludbreg
3:0 (25:15, 25:17, 25:13)
Vrijeme početka: nedjelja 26.03.2017. u 18,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
77. Totovec - Plavi
3:0 (25:22, 25:19, 25:19)
Vrijeme početka: subota 25.03.2017. u 17,30 sati
Dvorana: ETŠ u Čakovcu
Suci:
Napomena:
78. Vinica – Kaštel II
0:3 (11:25, 14:25, 18:25)
Vrijeme početka: nedjelja 26.03.2017. u 13,20 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
79. Ivanec II - Centrometal
3:0 (25:20, 25:23, 25:12)
Vrijeme početka: subota 25.03.2017. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
80. Lepoglava – Kitro Varaždin III
2:3 (25:21, 20:25, 17:25, 25:23, 10:15)
Vrijeme početka: subota 25.03.2017. u 15,30 sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
XVII. kolo (01./02.04. 2017.)
81. Kitro Varaždin III – Ivanec II
3:0 (25:22, 25:9, 25:22)
Vrijeme početka: nedjelja 02.04. 2017. u 15,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
82. Centrometal - Vinica
3:0 (25:23, 25:13, 26:24)
Vrijeme početka: nedjelja 02.04. 2017. u 15,00 sati
Dvorana: ATON u Nedelišću
Suci:
Napomena:
83. Lepoglava - Totovec
3:2 (15:25, 25:23, 18:25, 25:13, 15:8)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: odgođeno
84. Kaštel II – Kitro Varaždin II
2:3 (20:25, 25:17, 23:25, 25:19, 7:15)
Vrijeme početka: nedjelja 02.04. 2017. u 17,30 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
85. Ludbreg - Plavi
1:3 (22:25, 25:23, 21:25, 16:25)
Vrijeme početka: subota 01.04. 2017.u 12,30 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana u Ludbregu
Suci:
Napomena:
XVIII. kolo (08./09.04. 2017.)
86. Plavi – Kaštel II
1:3 (13:25, 16:25, 25:20, 16:25)
Vrijeme početka: nedjelja 09.04. 2017. u 19,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
87. Kitro Varaždin II - Centrometal
3:0 (25:13, 25:13, 25:19)
Vrijeme početka: subota 08.04. 2017. u 19,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
88. Vinica – Kitro Varaždin III
0:3 (12:25, 18:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota 08.04. 2017. u 14,00 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
89. Totovec - Ludbreg
1:3 (20:25, 22:25, 25:23, 23:25)
Vrijeme početka: subota 08.04. 2017. u 18,00 sati
Dvorana: ETŠ u Čakovcu
Suci:
Napomena:
90. Ivanec II - Lepoglava
3:0 (25:14, 25:15, 25:18)
Vrijeme početka: subota 08.04. 2017. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena: